SFK / Om SFK / Organisasjon

Gutt 1

Organisasjon

Styret

Styreleder:

Ole Andre Mora: ole.andre.mora@coop.no

Nestleder:

Thomas Vethe: thomas.vethe@hotmail.com

Økonomiansvarlig:

Merete Løkse: merethe.lokse@norgesgruppen.no

Styremedlemmer:

Linn Haakonsen: LinHaa@skedsmo.kommune.no

Trude Elisabeth Bye: bye.trude@gmail.com

Jan Laurits Leirvik: laur-le@online.no

Tony Røberg: tony.roeberg@outlook.com

 

Rollebeskrivelse styret

Administrasjonen

Administrasjonen består av:

Daglig leder: Jørn Ove Lunder: jol@skedsmofk.no

Administrativ leder: Trine Fausk: trine@skedsmofk.no

Har du spørsmål rundt områdene

Administrativ leder har ansvar for:

  • Medlemsinfo.
  • Spillerregister
  • Turneringer
  • Treningstider
  • Serie påmeldinger
  • Baneboka
  • Kioskvakter
  • Oppstart første klasse
  • Sesongprogrammet

 Daglig Leder har blant annet ansvar for:

  • Klubb policy
  • Reklame
  • Sponsorater
  • Økonomi
  • Forsikringer
  • Overganger
  • Annet
    • Materiell
    • Dommere
    • A-lag

- Ansvarlig for Skedsmo Fotballakademi 7-12 år er Christian Haulan: skedsmofotballakademi@gmail.com  mob:480 44 788

- Sportslig leder for barnefotballen er Andre Schelander andre@skedsmofk.no mob: 48272299

- Ungdomsanvarlig og trenerutvikler er Kim Andre Pedersen

Sportslig utvalg 2018

Leder sportslig utvalg: 

Thomas Vethe, thomas.vethe@hotmail.com; 

Sportssjef 

Kim Andre Pedersen, kimapeders@skedsmofk.no

Spiller- og trenerutvikler 13-19:

Trond Teigland, trondt@dactari.no;

Sportslig ansvarlig jentefotball J13-Damelaget:

Christian Melbye, cm78@outlook.com

Sportslig leder barn U6-U12:

Richard Jensen Moseby, moseby.skedsmofk@gmail.com

Leder laglederutvalget:

Jan Leirvik, laur-le@online.no

Keeperansvarlige 10- A lag:      

Christian Melbye, cm78@outlook.com - Jenter

Hovedtrener herrer:

Vidar Gundersen, v.gundersen@live.no

Hovedtrener damer:

Christian Melbye, cm78@outlook.com

Leder Akademiet

Christian Haulan - christian@skedsmofk.no, skedsmofotballakademi@gmail.com;

 Rollebeskrivelse Treneransvarlig/Trenerutvikler

Laglederutvalget

Laglederutvalget fra 2018 består av: 

Lu leder: Jan Laurits Leirvik: laur-le@online.no 

Marthe Von Køppen: martecok@gmail.com

Øystein Engevold: oe-engev@online.no

Trude Elisabeth Bye: bye.trude@gmail.com

Linda Myhrvold: linmyhr@gmail.com 

Hanne Wulff: hswulff@gmail.com

Cupteam

Cupteamet består av: 

Trine Fausk - trine@skedsmofk.no

Trude Bye - bye.trude@gmail.com

 

For mer informasjon om temaet og cupene se link: http://skedsmofk.no/Cuper

Organisasjonskart

Klubbens organisasjon, med hovedgrupper.